HledatTOPlist
10 rad před návštěvou

1. Mám obavy z návštěvy a můžeme odejít, když se nám tam nebude líbit?

Je těžké dopředu odsuzovat něco, na co jste si ještě nesáhli:-)  Teprve v okamžitu, když si na danou věc sáhnete, se dá říct - toto pro mě/nás/ JE nebo toto pro mě/nás/ NENÍ. V našem klubu nic nemusíte, do ničeho nejste nuceni. Můžete u nás jen sedět , popíjet, relaxovat, bavit se a do ničeho se nezapojovat  - jen  "nasávat" atmosféru:-). I proto máme místnost Intimko, která je určená pouze pro jeden pár.

Přijít do klubu je určitě lepší, než sedět doma u internetu a hledat v seznamkách Pár hledá...

 

2. Jaké věkové skupiny tam chodí? Nebudeme už staří - nebo naopak moc mladí?

Chodí k nám různé věkové skupiny. Od 18 let - třeba i do 60 let - prostě jak se kdo cítí... U nás není žádné věkové omezení. Ale největší procento návštěvníků je mezi 25-45 lety.. Každý je tak starý jak se sám cítí a nevíme, proč by se měli lidé omezovat a věkově diskriminovat. Věk ani postava není překážkou tomu, aby k nám pár vyrazil na swingers párty. 

 

3. Na čem se dopředu s partnerem domluvit?

S partnerem se hlavně domluvte, po jaké hranice je pro vás snesitelné, aby jste šli. Jestli chcete i střídat partnery nebo zůstat jen spolu. Je to důležité pro další společný život s vaším partnerem. Předejdete případným hádkám a výčitkám. Hlavně nováčkům vysvětlujeme, že není dobré moc tlačit na partnera, aby posunul svoje hranice. Pak se může stát něco, co se už nedá vrátit - a to je škoda.

 

4. A v čem tam máme přijít ?

Když příjdete do klubu, tak tam ze začátku chodíte normálně  - ženy chodí třeba v erotičtějších a upnutějších šatech nebo v halence s hlubším výstřihem, k tomu buď sukni nebo kalhoty (v čem se budete cítit lépe a pohodlněji). Muži to mají jednoduché - ti chodí v tom v čem přišli.  Po vykoupání se už chodí ve stejnokroji - protože většina swingerů se po vykoupání "obléká" do ručníků, které jsou v klubu k dispozici. Občas má někdo na sobě erotické prádlo, a nebo chodí "jen tak". Většina chodí bosa, někdo má střevíčky nebo jinou obuv, kterou si donesou s sebou a ve které chodí pouze v klubu a ne venku.

 

5. Když tam příjdem - jak to tam probíhá?

Když tam příjdete, uvítáme vás a provedeme podnikem. Pak se posadíte - dostanete welcome drink, a v klidu popíjíte a pozorujete okolní šustot. Později se můžete třeba jít vykoupat. Dostanete klíč od šatní skříňky, převlečete se do osušky a vrátíte klíč na bar (aby se neztratil). Po vykoupání se už většinou zůstává v osuškách. Další průběh je na každém jednotlivém páru. Pokud se domluvíte s nějakým párem a jste si navzájem sympatičtí, tak se můžete domluvit třeba i na společných zažitcích nebo na střídání - to už je na vás. Když ale o to nemáte zájem a chcete být jen spolu - bez střídání, tak se na vás nebude nikdo špatně dívat(viz. bod.7). Nikdo vás do ničeho nebude nutit.  Ale dobře je, pokud si před párty stanovíte svoje hranice - předejdete nedorozumění s partnerem. A to je průběh sw párty......vše ostatní je na vás:-)

 

6. Jak se zapojit?

Není to tak těžké, když už jste v některé z místností, přijde to samo. Můžete být sami nebo se k vám někdo připojí. Vždycky je to ovšem se souhlasem všech zúčastněných, kterých se to týká!!! Samozřejmostí je slušné chování všech zúčastněných a neobtěžování ostatních - pokud o to nestojí. Přece jste se přišli bavit a ne se hádat.

Na každé swingers párty se sejdou jiní lidé. Když už ale klub navštívíte po několikáté, najdete tam známé a třeba časem i přátele. Každý jednou začínal... Kluby jsou tedy otevřené pro všechny a čím víc se tam příjde lidí bavit, tím tam bude veseleji:-))).

 

7. Musí se na párty střídat partneři?

NEMUSÍ.... Střídání mezi páry je pro mnohé zpestření swingers, ale není podmínkou. Swingers je hlavně o společných zážitcích a prožitcích. A o tom vidět a být viděn. Pokud strávíte celou párty jen se svým partnerem - nikdo se na vás nebude mračit. Takových párů se tam může vyskytnout víc.

 

8. Jak se chránit?

Kondom je samozřejmostí. Měl by být. Drtivá většina swingerů jsou slušní, inteligentní lidé. Takže opakuji - ochrana je samozřejmá a opatrnosti není nikdy dost. Člověk si sám ručí za svoje zdraví.

 

9. Co když mám "mokrý" orgasmus?

To vůbec nevadí, naopak muži to většinou vítají. Ví, že to nedělají nadarmo:-). Za to se určitě ženy nemusí stydět.  Rádi vám poskytneme v našem klubu osušku navíc, na kterou si žena může lehnout, aby pak neležela v mokru a nebylo jí nepříjemně (samozřejmě ji i několikrát za večer můžeme vyměnit).

 

10. Dobře se bavte a myslete jen na to, jak si večer zpříjemnit a ne zkazit!