HledatTOPlist
O nás

O KLUBU:

V  roce 2011 jsme otevřeli náš soukromý swingers klub v Brně - Obřanech. Doufáme, že – vzhledem k vybavení klubu a našim zkušenostem ze swingerských akcí – se náš klub zařadí kvalitou poskytovaných služeb po bok klubů jako jsou Fantasy, či Paradiso v Praze.

Při přípravě provozu jsme byli inspirováni již zavedenými kluby, jejich pravidly, a zvláště názory swingerů tak, jak jsme se s nimi potkávali při našich návštěvách swingers klubů v ČR.

Jsme jediný soukromý swingers-wellness klub v Brně - Obřanech. Náš klub se rozkládá na ploše 300m2.  Připravili jsme pro vás prostředí, do kterého se – jak doufáme – budete rádi vracet. Klub je vybaven výborně zásobeným barem, pohodlnou a příjemnou kavárnou , bazénkem s masážními tryskami (vyhřátý na 36C), šesti různě vybavenými ložnicemi vč. Černého pokoje s křížem a gynekologickým křeslem na velmi lehké a dráždivé s-m praktiky a také Masážního pokoje. Také u nás najdete Infrasaunu s posezením.

V době konání swingers párty je samozřejmě k dispozici občerstvení formou bufetu, ovoce a koláčky (nebo jiné sladkosti).

V přízemí (150m2) se nachází posezení na sedačkách, či křesílkách s barem, bazén, sprchy s WC.

V 1. patře (150m2) se nachází všechny ložnice, šatna se skříňkami, WC, Černý pokoj s křížem, Masážní pokoj.

Na naše swingers párty si hosté nemusí s sebou brát z domu osušky, či boty. V klubových ložnicích je plně k dispozici vše, co je zapotřebí k pohodlí a spokojenosti hostů. Klub je plně klimatizován.

Všude se setkáte s čistotou a přísně dodržovanou hygienou. Když přijedete ke klubu, tak máte dvě možnosti: buď vjet vjezdem dovnitř na vnitřní parkoviště nebo auto nechat venku na ulici.

Pokud jste Z Brna, tak se k našemu klubu dostanete i šalinou (č.4 zastávka Obřany - most) nebo autobusem č.75 (Hlaváčova) - neboli MHD. Vzdálenost od zastávky šaliny č. 4 je cca 400m, od zastávky autobusu cca 200m - po pravé straně.

Klub leží v Brně - Obřanech - Fryčajova 74/24 - na výjezdu z Brna, na Bílovice nad Svitavou.

Pevně doufáme, že jsme nezapomněli na nic z toho, co má patřit ke správnému swingers klubu a že vy všichni, kteří nás navštívíte, nám svými náměty a připomínkami pomůžete naši nabídku stále vylepšovat.

Na návštěvu všech, od osmnácti do neomezeně let se těší provozovatelé :

Dana + Svaťa, Brno

 

 

 vstup1

 

Přihlášení