HledatTOPlist
O nás

O KLUBU:

V  roce 2011 jsme otevřeli náš soukromý swingers klub v Brně - Obřanech. 

Při přípravě provozu jsme byli inspirováni již zavedenými kluby, jejich pravidly, a zvláště názory swingerů tak, jak jsme se s nimi potkávali při našich návštěvách swingers klubů v ČR.

Jsme jediný soukromý swingers-wellness klub v Brně - Obřanech. Náš klub se rozkládá na ploše 300m2.  Připravili jsme pro vás prostředí, do kterého se – jak doufáme – budete rádi vracet. Klub je vybaven výborně zásobeným barem, pohodlnou a příjemnou kavárnou , bazénkem s masážními tryskami (vyhřátý na 36C), 7 různě vybavenými ložnicemi vč. Černého pokoje s křížem a gynekologickým křeslem na velmi lehké a dráždivé s-m praktiky, Glory Hole a také Masážního pokojes infrasaunou.

V době konání swingers párty je samozřejmě k dispozici občerstvení

V přízemí (150m2) se nachází posezení na sedačkách, či křesílkách s barem, bazén, sprchy s WC, Masážní pokoj s infrasaunou.

V 1. patře (150m2) se nachází 6 ložnic, šatna se skříňkami, WC, vč. Černého pokoje s křížem, gynekol. křeslem, Glory Hole.

Na naše swingers párty si hosté nemusí s sebou brát z domu osušky, či boty. V klubových ložnicích je plně k dispozici vše, co je zapotřebí k pohodlí a spokojenosti hostů. Klub je klimatizován. Klub je NEKUŘÁCKÝ.

Všude se setkáte s čistotou a přísně dodržovanou hygienou. 

Pokud jste Z Brna, tak se k našemu klubu dostanete i šalinou (č.4 zastávka Obřany - most) nebo autobusem č.75 (Hlaváčova) - neboli MHD. Vzdálenost od zastávky šaliny č. 4 je cca 400m, od zastávky autobusu cca 200m - po pravé straně.

Klub leží v Brně - Obřanech - Fryčajova 74/24 - na výjezdu z Brna, na Bílovice nad Svitavou.

Pevně doufáme, že jsme nezapomněli na nic z toho, co má patřit ke správnému swingers klubu a že vy všichni, kteří nás navštívíte, nám svými náměty a připomínkami pomůžete naši nabídku stále vylepšovat.

Na návštěvu všech, od osmnácti do neomezeně let se těší provozovatelé :

Sw klub Extasy Brno