HledatTOPlist
Masážní pokoj

K 1. narozeninám našeho klubu...........

K 1. narozeninám našeho klubu otevíráme další místnost, tentokrát je to slibovaný - Masážní pokoj. Tento  pokojíček, je připraven pro váš odpočinek a vzájemné partnerské masáže. Je protikladem Černého pokoje a doufáme, že ho budete rádi navštěvovat.

Jen žádáme - dodržujte pokyny, které jsou v pokojíčku uvedeny. Tento pokojík opravdu slouží pouze k masážím a ne sexu a jinému uvolnění:-). K sexu a jiným účelům jsou k dispozici ostatní pokoje v našem klubu.....

Pro informaci:

 

           PRAVIDLA PRO MASÁŽNÍ POKOJ:

1. Pod sebe si položte osušku, kterou si, před masáží vyzvednete u 

    nás na baru. Nepoužívejte ty osušky co máte připravené ve

    skříňce!

 

2. Po masáži je nutné po sobě a partnerovi uklidit masážní pokoj,

    budou ho používat i lidé po Vás !!!

 

3. Dobře partnera po masáži otřete vlhčenými či

     papírovými ubrousky.

 

4. Po namasírování je nutné se před vstupem do bazénu řádně

    osprchovat, aby nebyl v bazénu olejový film.

 

5. Zákaz sexu na tomto pokoji. Tento pokoj na to není uzpůsobený

    – je pouze na relaxaci.